× ÜRETİM OCAKLAR ONLINE STOK SHOWROOM İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli doğal taş firmalarından biri olan Onur Mermer 1997 Yılında Antalya/Finike de kuruldu. Finike Bölgesinde bulunan iki farklı Limestone ocağı ile yolan çıkan firmamız müşterilere verdiği güven işçi kalitesine olan inancı ile 2005 yılında İtalyan teknolojisi ile donatılmış fabrikasını kurdu.

Antalya/Finike, Isparta, Mersin, Konya ve Muğla gibi Türkiye’nin mermer rezervi ile zengin alanlarında ocaklar açarak, hammadde ve ürün sürekliliği ile müşterilerine güven vermektedir.

Limestone üretiminde uzmanlaşmanın yanı sıra Bej ve farklı yapılardaki doğal taşların üretiminde de uzmanlaşan firmamız, kendine ait mermer sahalarından çıkarmış olduğu hammaddeyi Plaka, fayans, ebatlı ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel üretimlerle ve farklı yüzey işlemleri alternatifleriyle müşterilere sunmaktadır.

Onur Mermer kaliteyi ulaşılması gereken hedeften öte devamlı gelişen ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için adımlar atmaktadır. Uluslarası pazardaki konumunu güçlendiren Onur Mermer ; yüksek kaliteli üretim gücünü tanıtmak , tarihin dokusunu hissettirmek , müşterilerinin dokunarak ,hissederek eşsiz bir yolculuk yapması için  2022 ‘de Finike’ de İlk Showroomunu açtı. Butik Showroomun da 7.000 M2’lik plaka sergileyen ve fabrikanın hemen yanında olması avantajı ile Projelerde ürün bazında  devamlılığı garanti ediyor. Zamana meydan okuyan tasarımlarda adı geçen Onur Mermer iz bırakmaya devam ediyor.

 

Onur Mermer Misyonunu pazarın ihtiyaçlarını sürekli takip etmek, teknolojik gelişmelere entegre ,müşteri ihtiyaçlarını anlayan, ürünlerini ve faaliyetlerini sürekli iyileştirmek olarak benimsemiştir.

Onur Mermer Vizyonu  olarak  Modern işletmemizde hizmet ve üretim kalitesinde istikrarı önemsemiş , Son üretim teknolojilerini kullanarak müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmuş ,lider taş şirketlerinden biri olarak kalmayı hedeflemiştir.

 

 

×