× ÜRÜNLERİMİZ E-SATIŞ HAKKIMIZDA OCAKLARIMIZ FABRİKALARIMIZ PROJELER İLETİŞİM SEPETİM

KURUMSAL

ZAMAN ÇİZELGEMİZ

ÖNCELİKLERİMİZ

İş Ahlakı ve Dürüstlük

Müşterilerimiz

Milli Değerlerimiz

Sürekli Değişim ve Gelişim

Küresel Pazarın Oyuncusu Olmak

Onur Mermer olarak yurtiçi ve yurtdışında büyük ve orta ölçekli birçok projede tecrübemiz bulunmaktadır. Bu doğrultuda biz de size firmamızı ve ürünlerimizi tanıtmak istedik. Aşağıda kısaca firmamızı tanıtan yazımızı ve ekte ürünlerimizle beraber yer aldığımız projeleri gösteren kataloğumuzu bulabilirsiniz.

Projelerinizle ilgili en kaliteli ürünlerimizle ve en uygun fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Onur Mermer 1997 yılında Antalya’nın Finike bölgesinde kurulmuş ve 10.000 m2 alana kurulu fabrikasını İtalyan teknolojisi ile 2005 yılında faaliyete geçirmiştir. Limestone üzerinde uzman firmamız blok, plaka ve fayans üretimi yaparak orta ve büyük ölçekli projelerinizde siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Onur Mermer olarak Türkiye’de Limestone üretimi konusunda en önemli üreticilerden biridir. İki farklı Limestone ocağımızdan Cremo Classic ve Cremo Cloudy olmak üzere iki çeşit Limestone çıkarılmaktadır. Krem rengi zemin rengine sahip her iki taşımızın da kendine özgü farklılıkları bulunmaktadır. Cremo Classic taşımızın dokusunda fosil yapıları bulunurken diğer taraftan Cremo Cloudy taşımızın dokusunda yumuşak gölgeli geçişler bulunmaktadır.

Onur Mermer 2008 yılından bu yana ISO 9001 belgesi sahibi olmakla beraber kalite prosedürleri ve müşteri memnuniyeti konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

MİSYONUMUZ:

Misyonumuz; müşteri memnuniyetini esas alan bir partner olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek.

Vizyonumuz:

Vizyonumuz; modern işletmemiz, yüksek kalite ve hizmet standartlarımızla, planlı üretim ve zamanında teslimat politikamızla uluslar arası platformda söz sahibi olmak. Onur Mermer olarak değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak uzun süreli iş ilişkisinin kurulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyarız.

Onur Marble olarak; en üst kalite seviyesinde mermer ürünlerinin imalatı ve satışı faaliyetlerini yürütürken;

  • İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili faaliyetleri sürekli iyileştirmeyi,
  • Yürürlükte olan iş sağlığı ve güvenliği mevzuatının yanı sıra ve üyesi olunan kuruluşların öngördüğü standartlara uymayı,
  • Zamanında ve doğru risk analizi yaparak tehlikelerin önceden belirlenmesini ve ortadan kaldırılmasını sağlamayı,
  • Çalışanları iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmeyi,
  • İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili tespit edilen kaynak ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak gidermeyi taahhüt ederiz.

1.          Amaç : Bu politikanın amacı, hukuka, yasal, düzenleyici ya da sözleşmeye tabi yükümlülüklere ve her türlü güvenlik gereksinimlerine ilişkin ihlalleri önlemek için, üst yönetimin yaklaşımını ve hedeflerini tanımlamak, tüm çalışanlara ve ilgili taraflara bu hedefleri bildirmektir.

2.          Kapsam : Bu politika Şirket bünyesinde yapılan ticari faaliyetlere ve bu işlemlere ilişkin lojistik, depolama, muhasebe, finans, kalite güvence, satın alma, insan kaynakları, hukuk, satış, pazarlama, iç denetim ve bilgi işlem faaliyetlerinden elde edilen elektronik bilgi varlıkların korunması, şirket bünyesinde tutulan kişisel verilerin kanun kapsamında işlenmesi, saklanması, korunması, gizliliğinin ve bütünlüğünün bozulmaması için kullandığı bilgi güvenliği süreçlerini kapsar.

 

×